AutoVentura.

Al 26 jaar een vertrouwde partner.

Wij zijn reeds 26 jaar uw vertrouwde partner voor Land Rover en sinds jaren óók voor Jaguar. Met onze jaren ervaring, goed getrainde monteurs en alle kennis over uw auto zijn wij de perfecte service-partner voor uw Jaguar of Land Rover. Of het nu gaat om het verversen van de motorolie, het herstellen van een schade óf ingrijpende werkzaamheden aan motor of versnellingsbak; wij staan graag voor u klaar.



Ons team

Maak kennis met ons team.

Jan Willem van de Veeke

Jan-Willem van der Veeken

Senior verkoopadviseur

Tel: 0113 405 124

janwillem@autoventura.nl
Stefan Elzevier

Stefan Elzevier

Verkoopadviseur

Tel: 0113 405 124

stefan@autoventura.nl
Kelvin Doene

Kelvin Doene

Service adviseur

Tel: 0113 405 122

kelvin@autoventura.nl
Erik de Bruine

Erik de Bruine

Service Adviseur

Tel: 0113 405 121

erik@autoventura.nl

Andre de Jager

Andre de Jager

Magazijn

Tel: 0113 405 123

andre@autoventura.nl
Rob Zwartepoorte

Rob Zwartepoorte

Directeur

Tel: 0113 215 415

rob@autoventura.nl
Andre de Jager

Erik Luteijn

Administratie / Controler

Tel: 0113 405 129

eluteijn@autoventura.nl
Andre de Jager

Marc Bomer

Automotive marketeer

Tel: 0113 405 128

marc@autoventura.nl

Route

Openingstijden

  Werkplaats: Showroom:
Ma t/m vrij 08:00 - 18:00u 09:00 - 18:00u
Zaterdag Gesloten 09:00 - 16:00u

Privacy verklaring