AutoVentura.

Al 26 jaar een vertrouwde partner.

Wij zijn reeds 26 jaar uw vertrouwde partner voor Land Rover en sinds jaren óók voor Jaguar. Met onze jaren ervaring, goed getrainde monteurs en alle kennis over uw auto zijn wij de perfecte service-partner voor uw Jaguar of Land Rover. Of het nu gaat om het verversen van de motorolie, het herstellen van een schade óf ingrijpende werkzaamheden aan motor of versnellingsbak; wij staan graag voor u klaar.



Wij zijn verhuisd!

Per 1 mei zijn wij gevestigd in ons nieuwe pand, op een perfecte zichtlocatie direct langs de a58!

De werkplaats is op dit moment operationeel, dagelijks verrichten wij het onderhoud aan Land Rovers, Range Rovers en Jaguars in een state-of-the-art werkplaats die volledig aan de laatste richtlijnen voldoet.

In het nieuwe pand is een fantastische showroom met verdiepingsvloer, waar u de mooiste en nieuwe Land Rovers, Jaguars, jong gebruikte Porsches en overige merken kunt vinden.
We houden u graag op de hoogte middels onze nieuwsbrief of op onze socialmedia kanalen.

INSCHRIJVEN NIEUWSBRIEF





Ons team

Maak kennis met ons team.

Jan Willem van der Veeke

Jan-Willem

Senior verkoopadviseur

Tel: 0113 405 125

janwillem@autoventura.nl
Bas

Bas

Verkoopadviseur

Tel: 0113 405 124

bas@autoventura.nl
Robin Meyrer

Robin

Gastvrouw / verkoopondersteuning

Tel: 0113 215 415

robin@autoventura.nl

Erik de Bruine

Erik

Aftersales manager

Tel: 0113 405 121

erik@autoventura.nl


Jordy

Jordy

Technisch specialist
Ludo

Ludo

Technisch specialist
Gerard

Gerard

Technisch specialist


Bram

Bram

Chauffeur
Aad

Aad

Chauffeur
Jos

Jos

Chauffeur


Rob Zwartepoorte

Rob

Directeur

Tel: 0113 215 415

rob@autoventura.nl
Erik Luteijn

Erik

Administratie / Controller

Tel: 0113 405 129

eluteijn@autoventura.nl
Catja

Catja

Administratie

Tel: 0113 215 415

catja@autoventura.nl
Marc Bomer

Marc

Automotive marketeer

Tel: 0113 405 128

marc@autoventura.nl

Route

Openingstijden

  Werkplaats: Showroom:
Ma t/m vrij 08:00 - 18:00u 09:00 - 18:00u
Zaterdag Gesloten 09:00 - 16:00u

Privacy verklaring