AutoVentura.

Al 26 jaar een vertrouwde partner.

Wij zijn reeds 26 jaar uw vertrouwde partner voor Land Rover en sinds jaren óók voor Jaguar. Met onze jaren ervaring, goed getrainde monteurs en alle kennis over uw auto zijn wij de perfecte service-partner voor uw Jaguar of Land Rover. Of het nu gaat om het verversen van de motorolie, het herstellen van een schade óf ingrijpende werkzaamheden aan motor of versnellingsbak; wij staan graag voor u klaar.



Een nieuw pand, 1 mei 2021.

Momenteel wordt er vollop gebouwd aan ons nieuwe pand, op een perfecte zichtlocatie direct langs de a58!
De werkplaats is op dit moment operationeel, dagelijks verrichten wij het onderhoud aan Land Rovers, Range Rovers en Jaguar's in een state-of-the-art werkplaats die volledig aan de laatste richtlijnen voldoet.

In het nieuwe pand komt een showroom met verdiepingsvloer, waar u de mooiste en nieuwe Land Rover's, Jaguars,  Porsche's en overige merken zult vinden.
We houden u graag op de hoogte middels onze nieuwsbrief of op onze socialmedia kanalen.

INSCHRIJVEN NIEUWSBRIEF
Nog:





Ons team

Maak kennis met ons team.

Jan Willem van der Veeke

Jan-Willem van der Veeken

Senior verkoopadviseur

Tel: 0113 405 125

janwillem@autoventura.nl
Daniel Muller

Daniël Muller

Verkoopadviseur

Tel: 0113 405 124

daniel@autoventura.nl

Erik de Bruine

Erik de Bruine

Aftersales manager

Tel: 0113 405 121

erik@autoventura.nl
Kelvin Doene

Kelvin Doene

Service adviseur

Tel: 0113 405 122

kelvin@autoventura.nl
Andre de Jager

Andre de Jager

Onderdelen verantwoordelijke

Tel: 0113 405 123

andre@autoventura.nl


Jordy

Jordy Lamper

Technisch specialist
Ludo

Ludo Nachtegaal

Technisch specialist
Gerard

Gerard Reuvers

Technisch specialist


Bram

Bram de Bruine

Chauffeur
Aad

Aad Rolloos

Chauffeur


Rob Zwartepoorte

Rob Zwartepoorte

Directeur

Tel: 0113 215 415

rob@autoventura.nl
Erik Luteijn

Erik Luteijn

Administratie / Controller

Tel: 0113 405 129

eluteijn@autoventura.nl
Andre de Jager

Marc Bomer

Automotive marketeer

Tel: 0113 405 128

marc@autoventura.nl

Route

Openingstijden

  Werkplaats: Showroom:
Ma t/m vrij 08:00 - 18:00u 09:00 - 18:00u
Zaterdag Gesloten 09:00 - 16:00u

Privacy verklaring